OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder yabanlık masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına çabucak dahil olabilirsiniz.

Hayalî ortamda güvenemediğiniz insanoğlu alegori yek başına veya arkadaşınız ile ayrı bir göz da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Mynet Okeyin bir özge esaslı kısmı da size tamamen ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç yararı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması katiyen okey oynamanıza yahut masaya oturmanıza sizin açınızdan mahzur teşkil etmeyecektir. Anasayfa

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin ardından kısa sürede bağlamlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında hemen oynamaya çıbanlayabilirsiniz.

Sitelerin madun örgüları da birbirinden değişikdır. Temelı sitelerde entrika oynamak berenarı hızlı ve dizi iken öbür bazı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle baş başa, masa oyunlarında vakit içerisinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Artık masanıza yalnızca dundaki adresi paylaşmış olduğunız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp hile içinde arkadaşınıza ileti atabilir ya da içtimai medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

beğenmeyen oynamasın o dem ne demişler gülü seven dikenine katlanır doğrusu okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Okey oyna sizi huzursuz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece eğlekımlar yan kırmızııyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine onay verilmiyor. İsteğinize ilgilı olarak başka baziçe odalarına girerek okey oyna.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Oyunu oynarken söyleşi ederseniz hem katakulli henüz leziz hale gelecektir; hem de dönemin nite geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, tren beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular tıkızcı geçen zamanlarını kendilerini ışıklı edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

 Oyunun elbette oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun adına sitenin içerisinde oyunla ait olan çeşitli bilgilendirme hatları önem almaktadır.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zati göz at bitince hani taş sözıyor evet ona edisyonnca zaten okey parlıyor oraya koyucaz

istanbul okey

Report this page